Jak rozpoznać, że jemu nie zależy?

Jak rozpoznać, że jemu nie zależy

Kobiety często spotykają się z mężczyznami, którzy od początku słabo rokują. Gdy ci ich zostawiają, zdradzają lub lekceważą, przeżywają szok. Tymczasem wielu przykrych rozczarowań można by uniknąć, gdyby w porę zwrócić uwagę na sygnały ostrzegawcze.  Jak rozpoznać, że jemu nie zależy?

On nigdy nie planuje spotkania z wyprzedzeniem

Mężczyzna, któremu zależy, planuje spotkania z wyprzedzeniem. Zdaje sobie bowiem sprawę, że też możesz mieć swoje plany i gdy będzie zbyt spontaniczny, napisze do ciebie z propozycją na ostatnią chwilę, to możecie nie zobaczyć się przez najbliższe 2 tygodnie. Facet, któremu nie zależy, odzywa się, kiedy akurat ma czas i ochotę. Chce spotkać się w środku nocy i najlepiej za pół godziny. Jeśli się nie zgodzisz, spływa  to po nim jak po kaczce, bo ma wiele innych opcji.

Po kłótni on nie dąży do zgody

Jeśli się o coś sprzeczacie, jemu także powinno zależeć na zgodzie. Jeśli tylko ty dążysz do rozwiązania problemu, on zachowuje się tak, jakby wszystko miał gdzieś, to znak, że jemu nie zależy na tobie. Nawet jeśli się więcej nie zobaczycie, nie zrobi to na nim żadnego wrażenia. Ten typ nie jest w tobie zakochany.

Gdy zwracasz mu uwagę, jest wobec ciebie chamski

Każdy czasem popełnia błędy lub robi coś, co nas irytuje. Dojrzałością z naszej strony jest rozpoczęcie rozmowy na ten temat. Np. boję się, gdy tak pędzisz samochodem, dlatego wolę z tobą nigdzie nie jeździć. Jest to prosty komunikat dotyczący bezpieczeństwa na drodze. Jeśli mężczyzna nie weźmie go pod uwagę i nie przeanalizuje, lecz chamsko cię zaatakuje, daj sobie z nim spokój. On kompletnie nie liczy się z twoimi uczuciami i bezpieczeństwem.

Krytykuje cię

Jest różnica między prośbą, abyś się więcej nie spóźniała lub chociaż informowała o opóźnieniu, a tym, że facet krytykuje twój ubiór, makijaż czy manicure. Jeśli robi to drugie, to celowo cię rani. Chce ci sprawić przykrość. Dlatego nie pozwól sobie na takie traktowanie. Gdy pojawi się krytyka, odpuść go sobie. Stać cię na kogoś lepszego.

Nie przedstawia cię swoim krewnym

Zakochany facet pragnie przedstawić cię swoim bliskim. Jeśli tego nie robi, to jest to podejrzane. Prawdopodobnie nie jesteś dla niego ważna, dlatego ukrywa cię przed rodzeństwem i rodzicami. Lepiej odpuścić sobie dalszą znajomość z takim mężczyzną.

Nie zależy mu na zdobyciu twojego numeru telefonu

Jeśli spotykacie się, on powinien dążyć do zdobycia twojego numeru telefonu. Jeśli znasz go już dwa lata, uprawiacie seks, a on ma do ciebie kontakt tylko na Messengerze, to jest to co najmniej dziwne i niepokojące. Lepiej odpuścić sobie takiego faceta.

Upycha cię między spotkaniami ze znajomymi

Kobiety mają większy problem z tym, aby zmierzyć się z niewygodną prawdą. Mężczyznom-gejom przychodzi to dużo łatwiej. Gdy facet upycha ich między godziną 13 a 15, bo akurat ma wtedy wolne okienko, potem będzie czytał książki i widział się ze znajomymi, odpuszczają. Tymczasem wiele kobiet jest w stanie wymyślić kłamstwo, by wyjść wcześniej z pracy i zobaczyć się z takim facetem, który od początku źle rokuje. Nie bądź naiwna i nie pozwól, aby on sprowadził cię do roli wypełniacza wolnego czasu, gdy akurat się nudzi.

PODZIEL SIĘ: