Dlaczego on do mnie nie pisze?

Dlaczego on do mnie nie pisze

To jedno z pytań, które często zadają sobie kobiety, które umawiają się z niewłaściwym mężczyzną.  Jeśli zastanawiasz się, dlaczego on do mnie nie pisze, to ten artykuł jest właśnie dla ciebie. Skorzystaj z naszych porad i uwolnij się od negatywnych emocji.

Nie pisze, bo nie czuje takiej potrzeby

Po pierwsze, musisz sobie uświadomić, że mężczyzna do ciebie nie pisze, bo zwyczajnie tego nie chce robić. Zajmujesz niską pozycję na liście jego priorytetów. Dużo ważniejsza jest dla niego naprawa samochodu, wypad z przyjaciółmi na piwo czy oglądanie meczu w telewizji. To nie świadczy o tym, że jesteś nudna i bezwartościowa, dlatego nikt nie chce się z tobą widywać. Po prostu on podjął taką decyzję, bo np. jest wygodny i chce mieć seks z tobą, gdy najdzie go ochota, ale nie zamierza inwestować w tę relację.

Nigdy nie zmieniaj planów dla faceta

Czy tę znajomość da się uratować? Raczej nie, ale zawsze możesz spróbować. Nie pozwól jednak, aby facet traktował cię jak pizzę na telefon. Nie siedź w domu, bo on może zadzwonić, a ty musisz być gotowa na spotkanie z nim, bo to tak rzadka sposobność, że aż żal jej nie wykorzystać. Zmień podejście. Pomyśl, z jakim typem masz do czynienia. Spędzaj czas aktywnie, wychodź z domu, spotykaj się z przyjaciółmi i nigdy nie zmieniaj dla niego planów, nawet jeśli jest to malowanie paznokci.

Odmów spotkania, gdy zadzwoni na ostatnią chwilę

Gdy on następnym razem zadzwoni, odmów spotkania.  Gdy zadzwoni po raz drugi, zrób dokładnie to samo. Po raz trzeci, już wiesz, co masz robić. Zobacz, czy twój opór jakoś zmienia jego postępowanie. Czy zaczyna umawiać się z większym wyprzedzeniem, czy chce się spotykać częściej, czy jest dla ciebie milszy. Jeśli jemu zdarzyło się z tobą umówić, a potem odwołać spotkanie, zrób dokładnie to samo.  Pokaż mu, jak przyjemnie jest być pomiatanym.  Może to go czegoś nauczy.

Jeśli chcesz być traktowana poważnie, nie pozwalaj mu na niepoważne zachowanie

Poza tym kobieta, która pozwala sobie na złe traktowanie, często jest traktowana przez faceta niepoważnie. On nawet nie bierze jej pod uwagę jako żony, bo ona siebie nie szanuje, a on jednak chciałby mieć dzieci z innym typem kobiety. Takiej, która zna swoją wartość. Zawsze możesz spróbować przeprogramować waszą znajomość. Nie możemy jednak zagwarantować, że zakończy się to sukcesem.

Znów się zepsułeś i wiem, co zrobię, zamienię ciebie na lepszy model

Nie bój się jednak odejść od faceta, jeśli ten jest beznadziejnym przypadkiem. Na pewno nie zasługujesz na pomiatanie.  Jest wielu atrakcyjniejszych od niego mężczyzn, którzy cię docenią. Pamiętaj o tym i nigdy nie zgadzaj się na bylejakość w związku z obawy, że nie znajdziesz już nikogo wartościowego.  Na pewno jest wielu mężczyzn o zbliżonej atrakcyjności fizycznej lub wyższej od tej, którą on reprezentuje. Nie każdy z nich ma taki paskudny charakter.

PODZIEL SIĘ: