Dlaczego kobiety nie są zadowolone z seksu?

Dlaczego kobiety nie są zadowolone z seksu

Seks powinien stanowić źródło przyjemności dla obojga partnerów. Jednak kobiety i mężczyźni nieco inaczej czerpią z niego przyjemność. Panie potrzebują odpowiedniej atmosfery, dobrej gry wstępnej i czułości budującej więź. Podczas gdy mężczyznom wystarcza sam akt seksualny. Dlaczego kobiety nie są zadowolone z seksu?

Brak gry wstępnej

Pożądanie u kobiety nie pojawia się tak jak u mężczyzny. Panom bardzo często wystarczy widok atrakcyjnej partnerki, by nabrać chęci na erotyczne igraszki. U pań pożądanie należy budować już od samego rana. To gra zmysłów, ale też odpowiednie emocje, które kobieta musi poczuć, by mieć ochotę na seks. Jeśli ona nie czuje się kochana, pożądana i bezpieczna, to zabraknie jej chęci na erotyczne igraszki. Kobiety potrzebują też długiej, pełnej czułości i delikatnego dotyku gry wstępnej. Lubią, gdy mężczyzna całuje ich ciało i pieści je językiem. Panowie lubią jednak pomijać lub znacznie skracać grę wstępną. W rezultacie kobieta nie jest dobrze nawilżona, a penetracja skutkuje bólem.

Gra wstępna to nie penetracja palcem

To bardzo często spotykany problem. Mężczyźni mylą grę wstępną z penetracją palcem. Dla wielu z nich włożenie palców do pochwy kobiety to już gra wstępna. Tymczasem kobiety to boli. Takie szybkie, gwałtowne i nieprzemyślane akcje studzą pożądanie, zanim to na dobre się rozkręciło.

Brak realizacji potrzeb emocjonalnych

Seks jest dla kobiet elementem więziotwórczym w związku. One pragną w ten sposób wyrażać miłość i odbierać miłosne deklaracje partnera. Dla nich idealny seks to czuły seks. Mężczyźni jednak lubią podchodzić do erotycznych igraszek w sposób mechaniczny.

Brak czułości po seksie

Bardzo ważne jest też to, co dzieje się w naszej sypialni po seksie. Chcemy być wówczas przytulane, całowane i wysłuchane. Tymczasem faceci lubią po wszystkim nabierać dystansu. W rezultacie czujemy się wykorzystane i porzucone.

Realizacja erotycznych fantazji mężczyzn kosztem własnych pragnień

Bardzo wiele kobiet realizuje męskie fantazje erotyczne, ale nie uzyskuje rewanżu. Panowie niechętnie spełniają potrzeby swoich partnerek. Bardzo egoistycznie podchodzą do seksu. Uważają, że ich fantazje są lepsze od tych odczuwanych przez panie.  W rezultacie nikt nie lubi wykorzystywany i pożądanie u kobiet zamiera.

Problemy z erekcją

Czasem brak zadowolenia z seksu wynika z problemów z erekcją. Mężczyzna czuje się sfrustrowany tym, że nie potrafi zaspokoić swojej kobiety i stanąć na wysokości zadania. Ona z kolei popada w kompleksy, ponieważ obawia się, że już nie podnieca swojego partnera. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się Inventum na potencję.

PODZIEL SIĘ: