Kiedy odwoływanie spotkania powinno nas zaniepokoić?

Kiedy odwoływanie spotkania powinno nas zaniepokoić

Rzeczą normalną jest to, że czasem nam coś wypadnie. Nawet jeśli bardzo chcemy się zobaczyć z drugą osobą, to po prostu nie możemy tego zrobić. Powody takie stanu rzeczy bywają bardzo różne, począwszy od konieczności pracy po godzinach, a skończywszy na chorobie. Kiedy odwoływanie spotkania powinno nas zaniepokoić?

Odwoływanie spotkania na ostatnią chwilę

Jeśli ktoś szanuje nas czas, to nie odwoła spotkania na pół godziny przez randką. Zrobi to z większym wyprzedzeniem po to, abyśmy mogli zaplanować sobie coś innego i nie złościli się na niego. Oczywiście, czym innym jest niespodziewany wypadek, a czym innym praca po godzinach. W tym pierwszym przypadku możemy zrozumieć, że ktoś do nas nie dojedzie i mówi nam o tym tuż przed randką. Ale nadgodziny czy wakacyjny wyjazd to nie są plany, które wyskakują aż tak nagle.

Niewyznaczenie alternatywnego terminu

Jeśli mężczyzna odwołuje spotkanie, ale nie podaje alternatywnego terminu, powinnyśmy to potraktować jako sygnał ostrzegawczy. Być może nie chce się z nami więcej widzieć, bo wrócił do eks lub cierpi na chorobliwy lęk przed bliskością. Tego nie da się przeskoczyć, ale tym też nie należy się przejmować, biorąc do mocno do siebie.

Odwoływanie randki przy mglistym tłumaczeniu

Jeśli on odwołuje randkę, tłumacząc się nie wiadomo czym np. wyjazdem wakacyjnym, to znak, że coś kręci. Spójrz prawdzie prosto w oczy. Kto w ostatniej chwili postanawia wyjechać na wakacje? Takie rzeczy się planuje chociażby z jednodniowym wyprzedzeniem, bo trzeba mieć na nie środki finansowe oraz spakowane ubrania. Im mniej szczegółów, bardziej mgliste tłumaczenie, tym gorzej świadczy to o delikwencie.

Odwoływanie spotkania po raz kolejny

Jeśli on odwołuje spotkanie pierwszy raz, może naprawdę mu coś wypadło. Jeśli robi to po raz kolejny, to albo ma wątpliwości co do waszej randki, albo umawia się z wieloma osobami, inna, która jest dla niego bardziej atrakcyjna zgodziła się z nim spotkać, więc anulował waszą randkę. Takie rzeczy się zdarzają. W dzisiejszych czasach mało który facet jest uczciwy i nie korzysta z Tindera, umawiając się równolegle z wieloma kobietami.

PODZIEL SIĘ: