Po czym poznać, że facet nie chce zaangażować się w znajomość?

Po czym poznać, że facet nie chce zaangażować się w znajomość

Czasem wszystko wygląda pięknie, na początku jest ekscytacja spotkaniami, miłe rozmowy itp. Jednak w pewnym momencie chciałabyś dowiedzieć się, do czego zmierza ta relacja. Tymczasem on robi wszystko, by uniknąć odpowiedzi na to pytanie. Po czym poznać, że facet nie chce zaangażować się w znajomość?

Nie chce rozmawiać na poważne tematy

Nie chodzi o to, by od razu zadeklarował się co do liczby dzieci, daty ślubu czy wspólnego zamieszkania. Dobrze, aby chciał rozmawiać z tobą o tym, co cię dręczy i cieszy. Abyś mogła mu się zwierzyć z problemów w pracy czy kłótni z przyjaciółką. Jeśli on omija wszelkie poważniejsze tematy niczym diabeł święconej wody, to znak, że nie myśli poważnie o łączącej was znajomości.

Nie widzi cię w swoich planach na przyszłość

Jeśli on ma w planach wakacje, wesele itp., ale nie uwzględnia cię w swoich planach, wiedz, że nie jesteś dla niego ważna. On może cię lubić, możesz mu się nawet podobać, ale prawdopodobnie nie chce się wiązać. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne.

Nie przedstawił cię rodzinie

Facet, który poważnie myśli o kobiecie, przedstawia ją swojej rodzinie. Jeśli tego nie zrobił, wciąż nie znasz jego rodzeństwa czy kuzynostwa, to znak, że ukrywa cię przed bliskimi, ponieważ nie wiąże z tobą wspólnej przyszłości. Woli uniknąć dopytywania krewnych, czy jesteście razem.

Nie mówi nic o uczuciach

Nie chodzi o to, by od razu deklarował miłość aż po grób.  Ważne, aby mówił o tym, że lubi spędzać z tobą czas, że za tobą tęsknił itp. Jeśli tego nie robi, prawdopodobnie nie wzbudzasz w nim tego rodzaju emocji.

On dąży do seksu, nie do randek

Jeśli od pewnego czasu on naciska na spotkania u niego w mieszkaniu, nie chce widywać się na mieście, spotykać w gronie przyjaciół etc., to wiedz, że nie traktuje cię poważnie. Być może od początku szukał kobiety, z którą będzie mógł uprawiać seks bez zobowiązań.

PODZIEL SIĘ: