W jaki sposób niszczysz związek z facetem?

W jaki sposób niszczysz związek z facetem

Wiele kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy, że poprzez niektóre zachowania niszczy dobrą relację ze swoim facetem. Jeśli znalazłaś mężczyznę, którego kochasz i pragniesz z nim być, nie rób tego! Podpowiadamy, w jaki sposób niszczysz związek z facetem.

Robienie awantur facetowi

O ile można zrozumieć, że czasem dochodzi między wami do spięcia i wybucha awantura, o tyle ciągłe prowokowanie kłótni nie ma sensu. Niestety, niektóre kobiety lubią awanturować się o wszystko – o to, że facet za dużo pracuje, o to, że za rzadko wychodzi z nimi na miasto, o to, że wybrał lokal, gdzie kolacja była nieświeża. Taka kłótliwość i niewdzięczność każdego zraża, ale mężczyznę szczególnie. On lubi się starać dla kobiety, gdy jest doceniany. Gdy jego dobre intencje zostają negatywnie odebrane, nie ma najmniejszej motywacji, aby nadal sprawiać jej przyjemność. Poza tym obiektywnie rzecz biorąc, on nie ma wpływu na jakość posiłków serwowanych w danym lokalu.

Śledzenie swojego partnera

Niektóre kobiety mają tak niską samoocenę, że nieustannie boją się zdrady. Potencjalnej rywalki doszukują się wszędzie – w pracy, na siłowni, w pubie, na stadionie i na osiedlu. Każda kobieta, która przywita się z ich facetem, jest traktowana jako jego kochanka. Takie panie zupełnie nie biorą pod uwagę faktu, że ich mężczyznę z owymi paniami mogą łączyć jedynie zwykłe uprzejmości czy koleżeństwo. Niektóre kobiety tak często awanturują się o potencjalne rywalki, śledzą partnera, grzebią w jego telefonie, że on w końcu ma dosyć  i odchodzi. Zdarza się też, że zdradza, bo skoro ma już obrywać to za coś, a nie za niewinność.

Zaniedbanie swojego wyglądu

Niestety, w przypadku kobiet można zaobserwować pewną przykrą przypadłość. Wiele pań, gdy usidli już wybranego faceta, przestaje o siebie dbać. Chodzi w rozciągniętych dresach, bez grama makijażu na twarzy, nie inwestuje w seksowną bieliznę czy dobrego fryzjera. Ich wizerunek nierzadko przypomina obraz nędzy i rozpaczy. Tymczasem mężczyźni to wzrokowcy, warto dbać o siebie, niezależnie od stażu związku, aby ten wciąż rozkwitał.

Brak własnych pasji w życiu

Nie ma nic gorszego od kobiety, która sama nudzi się w domu i robi awanturę partnerowi o to, że czasem wyjdzie do kolegi czy zostaje w pracy po godzinach. Nie można oczekiwać od mężczyzny, że zapewni nam rozrywkę. O nią musimy zadbać same, wychodząc z przyjaciółkami. Tak, nie jesteśmy niewolnicami, siedzimy w domu na własne życzenie z powodu lenistwa.  Możemy w każdej chwili z niego wyjść i robić to samo, co nasz facet, czyli spotykać się z ludźmi, dobrze bawić, rozwijać swoje pasje i być dzięki nim bardziej atrakcyjną dla partnera.

Pozostawienie utrzymania domu na jego głowie

Mężczyźni często zgadzają się na utrzymywanie domu, ale nie powinno to trwać całą wieczność. Gdy jesteśmy w ciąży czy na macierzyńskim, to normalne, że on bardziej partycypuje w kosztach utrzymania, ale potem powinnyśmy wrócić do pracy. On też ma dosyć stresu, jaki wywołuje spoczywająca na nim odpowiedzialność za losy rodziny. Prędzej czy później da ujście swojej złości.

Bycie marudną dla swojego faceta

Niektóre kobiety są wiecznie niezadowolone ze swojego życia, a to bardzo zniechęca mężczyzn. Zresztą zastanów się sama, czy chciałabyś być z kimś, kto wiecznie narzeka, jak czynisz to ty.  Nie można być niezadowoloną z wyjazdu za granicę, ze swojej pracy, obiadu z przyjaciółką, wyglądu oraz oferty wszystkich okolicznych sklepów. To świadczy o tym, że masz problem sama ze sobą.

PODZIEL SIĘ: