Oznaki wskazujące na to, że nie jest to już friends with benefits

Oznaki wskazujące na to, że nie jest to już friends with benefits

Czasem dwoje ludzi świadomie decyduje się na układ, w którym spotykają się wyłącznie na seks. W danym momencie takie rozwiązanie jest komfortowe dla obu stron, bo żadna nie szuka stałego związku np. ze względu na duże obciążenie pracą. Z czasem jednak taki układ zaczyna się chwiać. Przedstawiamy oznaki wskazujące na to, że nie jest to już friends with benefits.

Jedna ze stron ciągle wypytuje drugą o to, co porabia

To przypomina kontrolę w niektórych związkach. Jeśli mężczyzna ciągle wypytuje kobietę o to, gdzie jest, z kim i kiedy wraca do domu, to znaczy, że traktuje ją jako swoją partnerkę. Gdyby była dla niego tylko znajomą od seksu, to on nie wykazywałby tak dużego zainteresowania jej życiem prywatnym.  On o nie wypytuje, bo wkręcił się w tę relację głębiej, niż zamierzał. Po cichu liczy na to, że uda się przejść poziom wyżej i z seksprzyjaciela zostać partnerem.

Zazdrość o innych mężczyzn

Gdy mężczyzna robi ci awantury o innych mężczyzn, z którymi widział cię na mieście, wiedz, że coś się dzieje. Seksprzyjaciel nie powinien rościć sobie do ciebie żadnych praw. Zasady waszego układu są jasne. Łączy was tylko seks bez zobowiązań, masz prawo wychodzić z kim chcesz na miasto. Jeśli spotkasz kogoś interesującego, z kim zechcesz stworzyć bliższą relację, kończysz friends with benefits. Jeśli on awanturuje się o innych mężczyzn, prawdopodobnie jest o nich zazdrosny, bo zaczął się w tobie zakochiwać.

Kłótnie o zbyt małą ilość poświęconego czasu

Jako seksprzyjaciółka nie musisz interesować się jego życiem prywatnym, poświęcać mu nie wiadomo ile uwagi.  Jeśli on ma pretensje o to, że dawno do niego nie dzwoniłaś, aby zapytać się, jak leci mu czas w pracy etc., to znak, że nie rozumie, na czym polega friends with benefits. Nie jesteś jego dziewczyną, aby poświęcać mu dużo czasu i uwagi.  Łączy was tylko niezobowiązujący seks, który powinien stanowić czystą przyjemność.

Awantury o brak czułości

Nie jesteś jego kobietą, aby urządzał ci awantury o to, że za mało go przytulasz, czy całujesz. Seks i związek rządzą się swoimi prawami. Kochanka nie musi okazywać swojemu sekskoledze czułości. W związku jest to poważny problem, który wymaga szczerej rozmowy. Niemniej robienie awantury nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem.

PODZIEL SIĘ: