Jakie problemy z kobietami mają współcześni faceci?

problemy

Myślicie, że wszyscy faceci są pewni siebie i doskonale wiedzą, jak radzić sobie w relacjach damsko-męskich? Jesteście w błędzie, ponieważ wielu mężczyzn, w różnym wieku, nie potrafi poradzić sobie w nawet podstawowych kwestiach. Jakie problemy z kobietami mają współcześni faceci?

Współcześni faceci i ich problemy

Faceci także miewają problemy, a współczesny świat pokazuje, że w dużej mierze dotyczą one kobiet. Relacje damsko-męskie nie są łatwe i nie każdy musi być ekspertem od związków. Doskonale to rozumiemy. Dla wielu problemy facetów wydawać by się mogły błahe, czy wręcz absurdalne. Ale gdy w grę wchodzi miłość, należy poważnie podejść do sprawy. Gdy komuś zależy na relacji, wszystko staje się niezmiernie ważne. Każdy krok, gest czy wysłana wiadomość. Mężczyźni nie wiedzą jak się zachować, co zrobić czy powiedzieć kobiecie. Ich pewność siebie gdzieś znika i pojawia się strach przed odrzucenie czy wyśmianiem. Dokładnie tego najbardziej obawiają się mężczyźni, stąd ten cały mętlik w ich głowach. Jak myślicie, z czym nie radzą sobie współcześni panowie? Przed wami zaledwie kilka przykładów z długiej listy problemów i dylematów.

Jakie kwiaty wybrać?

Zbliża się Dzień Kobiet, a więc ważna data w kalendarzu. Dzień Kobiet możemy potraktować jak niezobowiązujące święto, które jest okazją do sprawienia drobnej przyjemności kobiecie. Kwiaty wydają się więc najlepszym wyborem. I tutaj pojawia się problem – jakie kwiaty wybrać. Niby prosta sprawa – kwiaty przecież możemy kupić w każdym supermarkecie, nie musimy szukać kwiaciarni. Nowo poznanej dziewczynie niekoniecznie musimy wręczać róże, które są symbolem miłości, zwłaszcza te czerwone. To również bardzo popularne kwiaty, które dziś już nie muszą oznaczać wielkiej miłości, więc przez wiele kobiet są po prostu traktowane jak każde inne rośliny. Jednak mamy większy wybór, niż tylko tradycyjne róże. Dużą popularnością cieszą się tulipany. Facet może także wybrać bukiet, składający się z różnych wiosennych kwiatów. Problem rozwiąże także florystka. Każda profesjonalistka w tej dziedzinie będzie wiedzieć, jakie kwiaty przygotować. Wystarczy, że klient określi się, dla kogo mają być i z jakiej okazji. Prawda, że proste? Podsumowując, pojedyncza róża będzie odpowiednia tak samo, jak bukiet tulipanów czy innych wiosennych kwiatów. A jeśli kompletnie nie wiemy, po jaki kolor sięgnąć, zdajmy się na florystkę czy preferencje kobiety, którą zamierzamy obdarować kwiatami. Jeśli lubi żółty kolor, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać właśnie żółte tulipany.

Gdzie zabrać kobietę?

kwiatyKolejny problem, czyli miejsce spotkania. A tych jest przecież tak dużo, że pomysłów powinien być ogrom. Lecz nie zawsze jest, bowiem faceci nawet z tym mają problem. Do restauracji, a może do kina? Na spacer, ale wtedy do parku czy może na miasto? Ile pomysłów lokalizacji, tyle wątpliwości, które do niczego konkretnego nie prowadzą. Spotkanie z kobietą, czy randka, jeśli nazwiemy to po imieniu to nie ślub czy zaręczyny. Nie musimy wymyślać nie wiadomo jakich oryginalnych i romantycznych miejsc. Przede wszystkim mamy czuć się komfortowo i swobodnie. Więc jeśli boimy się małp, nie planujmy randki w zoo. Gdy nie czujemy się na siłach jako pływak, nie wybierajmy basenu. Miejsce musi odpowiadać dwojgu. Spacer, jak najbardziej, ale lepiej po parku, gdzie można porozmawiać niż zatłoczonymi ulicami miasta w godzinach szczytu. Dobrym miejscem będzie także kawiarnia czy inna, znana nam knajpka, w której nie będziemy nikogo udawać. Grunt to bycie sobą, zwłaszcza na randce. Drogie restauracje i wymyślne lokalizacje zostawmy na później. Jeszcze przyjdzie na to czas. Kobietę z pewnością ucieszy miejsce, które sama wybrałaby na takie spotkanie. Przy odrobinie uwagi podczas rozmowy facet może dowiedzieć się, czy lubi spacery, galerie sztuki czy muzea. A wtedy o niebo łatwiej przyjdzie wybór miejsca takiego spotkania.

To nie koniec listy, a dopiero początek. Do tematu jeszcze powrócimy, więc jeśli jesteście ciekawi, bądź miewacie tego typu problemy, postaramy się pomóc.

PODZIEL SIĘ: