Indywidualne konsultacje związane z randkami i związkami

porady miłosne

Zastanawiasz się, jak umówić się z nim/nią na randkę? Nie wiesz, do czego zmierza wasza relacja? Analizujesz każde słowo z ostatniego spotkania, bo podskórnie czujesz, że coś tutaj nie gra? Miłość rzeczywiście ma w sobie dużo z niepokoju. Czy z tej znajomości może zrodzić się związek? Czy wasza relacja przetrwa burze i zawirowania? Nigdy nie ma 100-procentowej odpowiedzi na te pytania, niemniej nasze doświadczone redaktorki chętnie doradzą ci, spoglądając na problem z zupełnie nowej perspektywy.

Jak nie przeoczyć niepokojących sygnałów?

Gdy się zakochujemy, myśli kotłują się w naszej głowie. Spoglądamy na otaczającą nas rzeczywistość przez różowe okulary. W rezultacie źle oceniamy swoje szanse i dajemy sobie nadzieję, chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że z tej mąki chleba nie będzie. Często zdarza się, że osoba postronna widzi lepiej i wyraźniej. Ona dostrzega pewne niepokojące niuanse lub przeciwnie – wyraźne sygnały świadczące o zainteresowaniu drugiej osoby.

Porady dotyczące randki

Jeśli zapędziłeś/-aś się w kozi róg i nie wiesz, jak wybrnąć z zaistniałej sytuacji, skorzystaj z naszych indywidualnych konsultacji. Podpowiemy ci, jak podejść i zagadać do osoby, która wpadła ci w oko. Pomożemy ci zaplanować udaną randkę. Podzielimy się tobą wskazówkami, jak zwiększyć własną atrakcyjność pod względem wizualnym i osobowościowym.  Jeśli nie wiesz, o czym rozmawiać na pierwszej randce, o czym podczas niej rozmawiać, gdzie zaprosić drugą osobę, kiedy jest odpowiedni moment na pierwszy pocałunek, boisz się eskalować dotyk, to ten portal jest właśnie dla ciebie.

Jak przeprosić i rozpoznać źródło problemu?

Zdajemy sobie, że każdy przypadek jest inny. Czasem druga osoba z dnia na dzień zaczyna się dziwnie zachowywać. To rodzi niepokój i sprawia, że w naszej głowie pojawiają się pytania: czy to już koniec?  Czy czymś ją uraziłem/-am? Co zrobiłem/-am nie tak?

Co druga osoba ma na myśli?

Ludzie nie zawsze potrafią wprost komunikować swoje potrzeby. W rezultacie rzucają słowa, które mają wiele znaczeń, a ty pozostajesz sam z ich interpretacją. Pomożemy ci zrozumieć zachowanie drugiej osoby. Podpowiemy, dlaczego postępuje tak, a nie inaczej.  Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z osobą, która wpadła ci w oko, potrzebujesz dobrej rady etc., już dziś napisz do nas!

Indywidualne konsultacje dotyczące związków

Koszt indywidualnej konsultacji to 50 zł – szczegółowa odpowiedź na jednego maila dotyczącego trudnej sytuacji.  Po przesłaniu maila na adres kontakt@incell.pl podamy ci szczegóły dotyczące płatności.

Nie zwlekaj, już dziś skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych redaktorek czułych na każdy, najmniejszy niuans.

PODZIEL SIĘ: