Wibrator analny krok po kroku – sprawdź, jak zacząć nową przygodę!

wibrator analny
Dainis Graveris z Unsplash

Seks analny cieszy się coraz większą popularnością. Do niedawna budzący zgorszenie, dzisiaj budzi wyłącznie ciekawość. Zwłaszcza dzięki pojawieniu się gadżetów erotycznych, służących stymulacji tylnego wejścia. Chcesz spróbować czegoś nowego? Sprawdź, jak działa wibrator analny krok po kroku!

Solo czy w parze? Wybierz idealny model!

Wielu zastanawia się, komu dedykowany jest wibrator analny, Okazuje się, że to nie ma znaczenia! Możesz sprawiać sobie przyjemność solo lub korzystać z niego w parze – nie tylko podczas gry wstępnej! Jaki powinien być ten idealny?

Jeśli jesteś początkujący, koniecznie sięgnij po niezbyt długi wibrator. Niewskazane są warianty z wypustkami, warto także zwrócić uwagę na kształt – najlepszym rozwiązaniem będzie  model stożkowy, lub specjalnie wyprofilowany – dzięki temu nie tylko unikniesz wsunięcia się zabawki do odbytu, ale także – zyskasz maksimum przyjemności!

Wibratory analne dla mężczyzn

Specjalnie wygięte zabawki analne powstały z myślą o mężczyznach – umożliwiają wówczas stymulację prostaty, czyli męskiego punktu G. Wśród dostępnych w sprzedaży, bez trudu znajdziesz wibratory analne odpowiednie do zabawy pod prysznicem lub w wannie – w pełni wodoodporne, pozwolą Ci czerpać przyjemność w różnych okolicznościach! Co ciekawe – z modeli dedykowanych mężczyznom, coraz częściej korzystają również kobiety!

Klasyczne wibratory analne

Alternatywą dla męskich (chociaż, jak się okazuje, nie tylko!) wibratorów analnych, są modele klasyczne. Zanim jednak oddasz się rozkoszy, zwróć uwagę, czy gadżet nie jest zbyt długi. Znaczenie ma również łatwość wprowadzenia go do odbytu, oraz jego kształt. A ten powinien być lekko stożkowy – po to, by uniemożliwić wślizgnięcie się zabawki przez tylne wejście.

 

Higiena zabawek analnych

Samo posiadanie i używanie zabawek analnych, to nie wszystko – ważna jest także higiena! Decydując się na modele wykonane z silikonu medycznego, możesz mieć pewność – każdorazowe czyszczenie seks gadżetów będzie naprawdę proste! Jak to robić? Najlepiej umyj gadżet antybakteryjnym środkiem myjącym, a następnie – spryskaj dedykowanym sprayem.

Jak przechowywać wibratory analne? Jeśli zdecydowałeś się na modele proponowane przez renomowanych producentów, z pewnością posiadasz dołączone do nich woreczki – wówczas każda zabawka, jeśli jest całkowicie sucha, powinna znaleźć się w osobnym opakowaniu.

PODZIEL SIĘ: