Strefy erogenne – poznaj je i ciesz się rozkoszą

strefy-erogenne

Ludzkie ciało skrywa wiele tajemnic. Strefy erogenne to wyjątkowe miejsca, które mogą być źródłem wielu rozkosznych chwil. Warto dokładnie je poznać!

Strefy erogenne

Strefy erogenne to wrażliwe na dotyk obszary ciała, których stymulacja powoduje podniecenie seksualne. Najbardziej czułe są miejsca, gdzie skóra jest cienka i dobrze unerwiona. To właśnie nerwy sprawiają, ze nawet najdelikatniejsze dotknięcie może wywołać dreszcze. Bardziej erogenne jest ciało kobiety, co nie oznacza, że u panów brakuje erotycznych miejsc. Niektóre z miejsc, są wspólne dla obojga płci.

Małżowiny uszne

Uszy są idealnym narządem do seksownych pieszczot. Wśród fetyszystów znajdziemy takich, którzy wręcz je ubóstwiają. Mogą być wrażliwe zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Uszy możemy delikatnie muskać czy przygryzać. Nie zaszkodzi także szepnąć do nich czułe słówko. Gra wstępna zaczynająca się od tego miejsca pozwoli wam na stopniowe schodzenie w dół, gdzie temperatura na pewno będzie gorąca.

Kark

Romantyczny masaż karku może dostarczyć niecodziennych wrażeń. Kark to wrażliwy obszar, o którym warto pamiętać podczas pocałunków. Delikatne dotykanie palcami sprawi ogromną przyjemność. Kobiety będą zachwycone pocałunkami karku i szyi.

Usta

Już sam kształt ust zachęca do ich całowania i dotykania. Usta mogą służyć nie tylko do pocałunków ale także ssania. To zdecydowanie jeden z elementów ciała, który aktywnie uczestniczy w intymnych zbliżeniach. Całujmy więc jak najwięcej, odkrywając nowe doznania.

Sutki

Sutki są miejscem, których dotykanie może wywołać podniecenie. Należy jednak uważać, ponieważ niektóre osoby nie chcą być tam dotykane. Sutki możemy ssać, całować ich okolice bądź lekko pociągać. Wszystko zależy od preferencji partnera i nasze inwencji. Ciekawym pomysłem może okazać się delikatne muskanie ich kostką lodu. Na pewno nie ostudzi ona temperatury, wręcz przeciwnie, może ją tylko podkręcić.

Narządy intymneerogenne

Kobiece oraz męskie narządy intymne to punkty centralne erotycznej mapy ciała. Ich stymulacja da nam najwięcej niesamowitych uniesień. Właściwe jej wykonanie może prowadzić do orgazmu, czyli najwyższej formy seksualnych odczuć. Czubek penisa oraz zewnętrze warg sromowych to lokalizacje, które warto pieścić. Rozkosz odnajdziemy dotykając je palcami czy też językiem. Każdy ma swoje własne preferencje co do pieszczot, dlatego najlepiej powiedzieć partnerowi gdzie chcemy być dotykani i z jaką częstotliwością. Jasne określenie swoich potrzeb, pomoże uzyskać satysfakcję z seksu i wszelkich pieszczot u obojga partnerów.

Nasze ciało jest niezwykle erotyczne. Warto wciąż odkrywać nowe jego obszary, ciesząc się nieznanymi dotąd poziomami rozkoszy.

PODZIEL SIĘ: