Masaż erotyczny – zmysłowa przyjemność dla dwojga

Masaż erotyczny
Womanizer Toys z Unsplash

Zmysłowy masaż erotyczny to idealna propozycja na grę wstępną oraz okazja do odkrywania ciała drugiej osoby. Masaż to także okazja do przedłużenia zbliżenia, poznawania siebie nawzajem oraz sposób na relaks. Zastanawiasz się, jak wykonać masaż erotyczny, aby był on jak najbardziej przyjemny dla partnera/partnerki? Zobacz nasze porady.  

Masaż erotyczny – gwarancją udanego zbliżenia

Zadbaj o odpowiednią atmosferę. Nastrojowa muzyka, świece, szampan, olejki eteryczne… i Wy. Na początek może zaproponować wspólną kąpiel z pianką i dodatkiem olejku eterycznego, którego później użyjesz do masażu. Kąpiel pobudzi zmysły i rozbudzi ochotę na więcej.

Przed rozpoczęciem masażu, przygotuj pomieszczenie – zadbaj o odpowiednią temperaturę, rozstaw świece, przygotuj olejki i wino. Ważne jest także światło – na czas masażu możesz je delikatnie przyciemnić lub całkowicie z niego zrezygnować na rzecz nastrojowych świec. Relaksująca, nastrojowa muzyka do masażu erotycznego także pomoże w zbudowaniu intymnej atmosfery.

Martwisz się, że nie za bardzo potrafisz masować? Nic straconego, zawsze możesz zapisać się na kurs masażu erotycznego, organizowany w wielu miastach. Specjaliści podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą rad, jak wykonać przyjemny i niezwykle relaksujący masaż erotyczny. Kurs masażu erotycznego może być także niebanalną niespodzianką dla drugiej osoby – a może wybierzecie się tam wspólnie?

Masaż erotyczny to sposób na dogłębne poznawanie ciała partnera. Po nim, może nastąpić niezwykle przyjemne zbliżenie, które będzie finałem udanego wieczoru.

Masaż erotyczny – sposób na walkę z nudą w sypialni

Przed przystąpieniem do masażu, zadbajcie o to, aby nikt wam nie przeszkadzał. Nastrój bowiem szybko zepsuje niezapowiedziana wizyta lub niespodziewane odwiedziny. Ważne są także gadżety i akcesoria – olejki zapachowe do masażu erotycznego przeniosą Was w nieznane zakątki świata i sprawią, że będziecie mogli zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Olejek do masażu erotycznego powinien być dobrany do Waszych upodobań i preferencji. Nie wybierajcie drażniących zapachów, lepsze będą te, o delikatnej i subtelnej woni.

Jeśli do waszego łóżkowego życia wkradła się rutyna – działajcie natychmiast! Nie pozwólcie, aby brak urozmaicenia w łóżku był przyczyną konfliktów, a w najgorszym wypadku – rozstania. Może to czas, aby wypróbować nowe rozwiązania i erotyczne gadżety. Sex shop online – znajdziecie tu wszystko, czego potrzebujecie: akcesoria BDSM czy klatka erekcyjna? Wybór należy jedynie do Was! Spełniajcie swoje fantazje, bawcie się, eksperymentujcie. To Wasz czas, aby na nowo wzbudzić w sobie namiętność, jeśli na co dzień jej brakuje. Porozmawiajcie – może warto powiedzieć partnerowi/partnerce o swoich wymaganiach i potrzebach? Złym pomysłem będzie duszenie wszystkiego w sobie. Rozmowa jest niezwykle istotna dla związku.

PODZIEL SIĘ: