Gdzie przydadzą się dezynfekcyjne produkty marki Medisept?

Gdzie przydadzą się dezynfekcyjne produkty marki Medisept

Medisept to polska firma działająca w branży higienicznej i dystrybucji produktów dezynfekcyjnych. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1994 i od tego czasu nieustannie funkcjonuje na rynku polskim i ogólnoświatowym. Medisept swoją działalność rozpoczynał od dystrybucji podstawowych środków higienicznych i dezynfekcyjnych. Oferta była przede wszystkim kierowana do placówek medycznych: szpitali, klinik, przychodni zdrowia i gabinetów lekarskich. Z czasem oferta Medisept stopniowo się powiększała, a jej asortyment był odpowiedzią na potrzeby firm z wielu innych sektorów. Dziś, Medisept jest jednym z wiodących dystrybutorów artykułów higienicznych, środków dezynfekcyjnych, a także sprzętów i akcesoriów koniecznych do utrzymania czystości.

Kim nabywcy produktów Medisept

Wydawać by się mogło, że tylko firmy z branży medycznej mają zapotrzebowanie na produkty higieniczne i dezynfekcyjne. To nie prawda. Klientami Medisept są firmy z niemal wszystkich sektorów rynku. Są to siłownie potrzebujące ręcznik i środki dezynfekcyjne, firmy sprzątające i porządkowe, znajdujące w ofercie Medisept wszystko, co konieczne do sprawnego i bezpiecznego wykonywania pracy, a także firmy z branży kosmetycznej i beauty, HoReCa oraz instytucje. Wieloletnie doświadczenie poparte profesjonalizmem pracowników sprawia, że każdy klient znajdzie tu odpowiedź na interesujące pytanie i fachowe doradztwo przy wyborze właściwych produktów.

Co oferuje marka Medisept

Produkty Medisept to kilkaset artykułów, które można podzielić w sklepie internetowym Higieniczny.pl na trzy kategorie:

  • dezynfekcja,
  • czystość,
  • sprzęt i akcesoria.

Produkty do dezynfekcji

W tej grupie znajdziemy profesjonalne środki do dezynfekcji rąk, powierzchni oraz narzędzi. Są one wyprodukowane na bazie alkoholu, zatem mają największą skuteczność w zwalczaniu drobnoustrojów i wirusów, takich jak koronawirus. Są łatwe i bezpieczne w stosowaniu, a ponadto charakteryzują się dużą wydajnością.

Produkty do utrzymania czystości

Czystość jest nieodzownym elementem zdrowia i higieny. Aby ją utrzymać, należy korzystać z dedykowanych środków, o potwierdzonej skuteczności. Medisept to między innymi środki do mycia codziennego, mycia gruntownego, czyszczenia powierzchni zmywalnych, czyszczenia sanitariatów, a także odświeżacze powietrza, mydła i artykuły do higieny kuchennej. Środki te mogą być wykorzystywane w sprzątaniu profesjonalnym, jak i użytku domowym.

Sprzęt i akcesoria

Higiena wymaga również stosowania odpowiednich narzędzi i akcesoriów. Medisept to marka, która i pod tym względem zaspokaja potrzeby wszystkich nabywców. Produkty opatrzone logo Medisept to m.in. dozowniki mydła i środków dezynfekcyjnych, nakładki, uchwyty, ściereczki, wózki, maszyny i pady oraz wiele innych akcesoriów.

Wysoka jakość produktów potwierdzona jest wieloletnim doświadczeniem i dużą popularnością, którą marka cieszy się wśród klientów krajowych i zagranicznych. Dodając do tego zgodność z obowiązującymi normami i atesty bezpieczeństwa, wybór produktów Medisept to bezpieczny wybór, którego nikt z Państwa nie będzie żałować.

PODZIEL SIĘ: