Wszystkie wpisy

Przebieranki w sypialni

Dawniej tego rodzaju zabawy, jak przebieranie się w strój pielęgniarki podczas erotycznych igraszek, były uważane za perwersje. Stroje w Polsce można było nabyć tylko w sex-shopach (zazwyczaj zlokalizowanych w nienajlepszych dzielnicach miast). Z czasem jednak – również nasz kraj zaczął się otwierać na potrzeby seksualne swoich obywateli.
Przykład dały w pewnym sensie miasta krajów wysokorozwiniętych , w których w ścisłym centrum można spotkać ulice wzdłuż których znajdują się tylko sklepy z rozmaitymi gadżetami erotycznymi (czy to w Monachium, Frankfurcie, Paryżu czy Tokio…). Choć do tak jawnej obecności biznesu erotycznego w Polsce jeszcze nie doszło, to jednak dostępność erotycznych zabawek czy kostiumów nie ogranicza się już do podziemia. Często w witrynie zwykłego sklepu z bielizną można zauważyć przebrania – a to króliczka, a to pielęgniarki. Szeroki asortyment kostiumów oferują również rozmaite strony internetowe.
Bielizna erotyczna przybiera niezwykle fantazyjne fasony – każdy znajdzie coś dla siebie. W większości kostiumy są zaprojektowane z myślą o paniach (choć nie czarujmy się, większą przyjemność mają w tym wypadku panowie mogący podziwiać efekty wizualne niż panie których ruchy krępują fikuśne zapięcia czy gorset). Kostiumy dla panów również są dostępne, jednak stanowią zdecydowaną mniejszość.
Można zdecydować się na wygląd: księżniczki, uczennicy, pielęgniarki, pokojówki, policjantki, kobiety – kota, komandoski…Ale także na mniej „typowe” rozwiązania: jak pszczółka, diabełek, aniołek, zakonnica, cukierniczka. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i…budżet. Ceny, w zależności od kostiumu (i sklepu) wahają się od 60 do 300 złotych.