Wszystkie wpisy

Bielizna erotyczna

Choć bielizna erotyczna jest dostępna zarówno w wariantach dla kobiet, jak i dla mężczyzn, to nie da się ukryć, że w większości zakładają ją panie. Często na prośbę partnera, aby sprawić mu przyjemność, albo „przymierzyć” prezent od niego…
Nie sposób nie zauważyć, iż tego typu bielizna nie należy ani do specjalnie wygodnych ani stylowych…Szczerze mówiąc – często jest kiczowata. Jednakże taka bielizna może być niezastąpiona jeśli chodzi o wprowadzenie odrobiny pikanterii do przygasającej już namiętności w związku.
Przed założeniem kompletu bielizny erotycznej przede wszystkim należy zadbać o ciało. Nie będziemy się czuły jak boginie seksu, jeśli nie wydepilujemy i nie wygładzimy naszej skóry…Można również użyć rozświetlającej mgiełki do ciała z drobinkami – dodatkowo zapewni nam ona subtelny, uwodzicielski zapach.
Oczywiście – tak jak każdy inny strój – bielizna erotyczna powinna być dobrana do temperamentu kobiety. Choć fikuśny komplet jest ubierany z myślą o mężczyźnie, to jednak poczucie względnej wygody nie może być nieistotne. Pierwszy w życiu komplet bielizny erotycznej nie powinien być zbyt wyzywający – to pozwoli oswoić się z tego rodzaju gadżetem. Można wybrać komplet zarówno zabudowany jak i niewiele pozostawiający wyobraźni, jednak ważne, aby był w odpowiednim rozmiarze i nie powodował uczucia dyskomfortu. Zamiast zmysłowo i romantycznie będzie wówczas po prostu śmiesznie… Oprócz waloru wizualnego, bielizna erotyczna powinna być przyjemna w dotyku – niezależnie od tego, czy jest wykonana z materiałów takich jak koronki, jedwab, satyna, czy sztuczna lub prawdziwa skóra.
Bieliznę erotyczną najłatwiej kupić przez Internet – takie rozwiązanie ma szereg zalet. Wybór w sklepach internetowych jest dużo większy, rozmiarówka – raczej uniwersalna, jest to dyskretniejsza forma zakupu a ponad to – ceny są dużo korzystniejsze. Oczywiście należy zdać sobie sprawę, że jakość tego typu wyrobów nie zawsze musi być najlepsza. Dlatego warto upewnić się, czy możliwy jest zwrot (jeszcze przed użytkowaniem rzecz jasna). Na zdjęciach bieliznę prezentują modelki, niejednokrotnie fotografie są też poddawane retuszowi. Warto wybrać taki rodzaj kompletu, który będzie dopasowany do naszej figury (np. z utwardzonymi miseczkami, z fiszbinami, z nieco mocniej zabudowanymi majtkami) – w końcu chodzi o to, aby czuć się seksownie i zmysłowo. Noszenie bielizny erotycznej ma sprawiać przyjemność nie tylko oglądającemu nas partnerowi, ale również nam.